Felsefeciler Derneği Söyleşi & Atölye
![Felsefeciler Derneği Söyleşi & Atölye](https://www.felsefegundem.com/wp-content/uploads/2021/06/Ekran-Goruntusu-20.png)
Eğitmen Dr. Nazmiye Çelebi Kükey tarafından “Tüm Branşlarda ve Eğitim Kademelerinde Etkili bir Eğitim Yöntemi: P4C (Çocuklar için Felsefe) etkinliği yapılacaktır. Etkinlik sadece öğretmenlere yönelik olacaktır. Söyleşi sonrası isteyen katılımcılarla atölye çalışması yapılacaktır.
Etkinlik 25 haziran cuma günü 20:30’da zoomda gerçekleştirilecektir.
Detaylı bilgi:
Felsefeciler Derneği İstanbul (@felsefecilerdernegiistanbul) • Instagram fotoğrafları ve videoları
Yorumlar