Sinema/Felsefe Seminerleri
![Sinema/Felsefe Seminerleri](https://www.felsefegundem.com/wp-content/uploads/2022/05/279933011_2799973743642627_5533313258917204975_n-1-1024x561.jpg)
ODTÜ Antalya Mezunlar Derneği tarafından “Sinema/Felsefe Seminerleri” düzenleniyor. Felsefe seminerleri 4 hafta sürecek olup her hafta bir film üzerine tartışmalarla gerçekleştirilecektir. Prof. Dr. Cihan Camcı tarafından yürütülecek olan seminerin 4 haftalık katılım bedeli 250 tl’dir , ücret bağış olarak değerlendirilecektir.
Etkinlik detayları ve duyuru afişi aşağıdadır;
- Sinema/Felsefe Seminerleri
- Yer: ODTÜ Gençlik Parkı Konyaaltı Şubesi/Antalya
- Kayıt için “0553 131 98 35” whatsapp hattına mesaj atılması gerekmektedir.
![](https://www.felsefegundem.com/wp-content/uploads/2022/05/279933011_2799973743642627_5533313258917204975_n-724x1024.jpg)
Yorumlar