Medeniyet Üniversitesi Felsefe Bölüm Semineri düzenlendi
![Medeniyet Üniversitesi Felsefe Bölüm Semineri düzenlendi](https://www.felsefegundem.com/wp-content/uploads/2020/10/imu.png)
İstanbul Medeniyet Üniversitesi Felsefe Bölüm Seminerleri bir süredir “Çağdaş Dönemde İnsan” üst başlığıyla düzenleniyor. Daha önce Başak Ağın’ın konuşmacı olduğu ilk etkinliği “Posthümanizm ve Etiko-Onto Epistemoloji” başlığıyla düzenleyen Medeniyet Üniversitesi Felsefe Bölümü, ikinci etkinliği “Transhümanizm Bağlamında Bir Yapay Zeka Sanatçı Algoritması: OBv2” başlığıyla gerçekleştirdi. 18 Şubat 2021 tarihinde gerçekleştirilen etkinliğin konuşmacı konuğu, Özgür Ballı.
Etkinliği yeniden veya ilk kez izlemek isteyenler için bağlantı linki aşağıdadır.
Yorumlar